Doskonałe połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego (18mg/ml) z glicerolem (aż 20mg/ml). Preparat idealny do głębokiego nawilżenia i odżywienia skóry, pozwalając jej zachować naturalną młodość, napięcie i elastyczność. Preparat stworzony idealnie do podania zarówno tuż pod naskórek jak i do głębokich warstw skóry, co czyni go multipotencjalnym – działa też jako delikatny wypełniacz drobnych zmarszczek takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu, zmarszczki na policzkach, wokół ust czy na skórze szyi lub dekoltu. Zdobywca Perły Dermatologii Estetycznej 2010.

Dzięki najnowszej technologii ART (Advanced Rejuvination Technology) perfekcyjnie łączy nawilżające właściwości kwasu hialuronowego i glicerolu. Zawarty w preparacie glicerol o właściwościach stabilizujących i antyseptycznych zapewnia 6-krotnie większą moc nawilżenia, chroni przed działaniem wolnych rodników, co przekłada się na efekty mezoterapii.

Preparat przeznaczony jest dla skóry wymagającej głębokiego nawilżenia i regeneracji oraz dla osób chcących zachować naturalne nawilżenie lub wypełnić drobne zmarszczki.