Revofill Aquashine to nowoczesna gama preparatów do mezoterapii skóry, wzbogaconych o unikatowe kompleksy peptydów biomimetycznych, czyli aktywnych białek mających swoje specyficzne właściwości i przeznaczenia. Ich kompleksowe działanie z jednej strony stymuluje i wspomaga rewitalizację komórek skóry, działa nawilżająco oraz dostarcza fibroblastom odpowiednich składników budulcowych, z drugiej zaś strony redukuje oznaki starzenia poprzez przeciwdziałanie zmarszczom mimicznym i przebarwieniom.

W skład linii wchodzą 3 preparaty: Aquashine, Aquashine BR oraz Aquashine BTX, każdy z nich o nieco innych właściwościach i wskazaniach.
Aquashine – główny preparat służący regeneracji i nawilżeniu
Aquashine BR – preparat rewitalizujący stosowany dodatkowo w walce z przebarwieniami
Aquashine BTX – najnowszy preparat, przeciwdziałający zmarszczkom mimicznym, będący alternatywą dla botoksu (tzw. działanie „botox like”)

Dla osiągnięcia maksimum pozytywnych skutków terapii najlepiej preparaty stosować w seriach po 4 zabiegi w odstępach po 3-4 tygodnie.
Ponadto istnieją specjalne protokoły łączenia wyżej wymieniowych preparatów w zależności od problemu z jakim mamy do czynienia.

Protokół dla skóry młodej:
Wskazaniem jest profilaktyka i korekta drobnych zmarszczek oraz utrwalenie prawidłowego napięcia włókien odpowiedzialnych za sprężystość i napięcie skóry.
Obszarami na których wykonujemy zabiegi są: twarz, szyja, dekolt.
Ilość zabiegów w sesji – 3 w odstępach 4-tygodniowych. 1 i 2 zabieg Aquashine BTX, 3 zabieg Aquashine lub Aquashine BR (zależy od rodzaju skóry). Dla podtrzymania efektów zaleca się wykonanie 2 zabiegów przypominających w roku – 1 zabieg z Aquashine BTX, 2 zabieg Aquashine lub Aquashine BR

Protokół dla skóry dojrzałej:
Wskazaniem jest regeneracja skóry i redukcja zmarszczek.
Obszarami na których wykonujemy zabiegi są: twarz, szyja, dekolt.
Ilość zabiegów w sesji – 4 w odstępach 4-tygodniowych. Pierwsze 2 sesje Aquashine BTX, kolejne 2 sesje Aquashine lub Aquashine BR (zależy od rodzaju skóry). Dla podtrzymania efektów zaleca się wykonanie 3 zabiegów przypominających w roku – 1 i 2 zabieg z Aquashine BTX, 3 zabieg Aquashine lub Aquashine BR

Protokół przeciwzmarszczkowy:
Jest to monoterapia Aquashine BTX składająca się z 3 zabiegów co 4 tygodnie oraz 3 zabiegi przypominające w roku z wykorzystaniem Aquashine BTX dla pierwszych 2 sesji oraz Aquashine lub Aquashine BR dla 3 sesji (w zależności od typu skóry).