W gabinecie A2med oferuję Państwu szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, będącej doskonałym uzupełnieniem terapii przeciwstarzeniowej. Moje doświadczenie chirurgiczne, jak również wynikająca z tego perfekcyjna znajomość anatomii człowieka, gwarantuje Państwu najwyższą jakość i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Gabinet jest w pełni wyposażony w niezbędny do tego sprzęt oraz leki. Używam wyłącznie produktów i sprzętu najwyższej jakości, z pełnym zachowaniem zasad aseptyki.

Medycyna estetyczna w Szczecinie

Oferta zabiegów jest stale rozszerzana o nowe preparaty i technologie. Naczelną zasadą podczas wykonywania wszystkich zabiegów estetycznych w A2med jest pozostawienie naturalnego, aczkolwiek odświeżonego wyglądu. Bardzo ważne jest przy tym zachowanie odpowiednich proporcji, bądź ich przywrócenie, aby jak najbardziej wpisywały się one w obowiązujący obecnie kanon piękna. Przed każdym zabiegiem przeprowadzany jest szczegółowy wywiad lekarski w celu wychwycenia i wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań bądź środków ostrożności, ponieważ bezpieczeństwo jest zawsze wartością nadrzędną podczas wykonywania jakichkolwiek zabiegów. Pacjent lub pacjentka następnie są szczegółowo badani i oceniani pod względem proporcji i ewentualnych cech wyglądu wymagających korekcji.

Z każdą osobą omawiany jest szczegółowo plan dalszego postępowania, gdyż często pacjenci mogą mieć mylne wyobrażenie co do potrzebnych zabiegów i zmian w wyglądzie. Czasem nawet drobne zmiany, ale dokonane w odpowiedniej okolicy mają ogromny wpływ na dalszy wygląd i na tym właśnie polega między innymi rolą lekarza, aby pacjenta o tym uświadomić. Moim zdaniem w medycynie estetycznej nie ma miejsca na bezkrytyczne i nieprzemyślane zmiany, nie patrząc na całego pacjenta i jego potrzeby. Bardzo ważne jest również zachowanie cech osobniczych danej osoby, bez produkowania serii klonów, co niestety jest obecnie dość powszechne. Winą za ten stan rzeczy obwiniałbym proces szkolenia przyszłych zabiegowców. Takie osoby na kursach uczą się jak wykonać dany zabieg, a nie uczą się myśleć kreatywnie i patrzeć na każdego pacjenta z osobna. Większość nie przykłada szczególnej uwagi na rzeczywiste potrzeby pacjenta, a jedynie ogranicza się do wykonania usługi. W moim mniemaniu jest to niedopuszczalne, bo pacjent przychodząc do gabinetu chce w większości przypadków nie tylko wykonania jakiegoś zabiegu, ale szczególnego podejścia do swojej osoby i potrzeb wynikających z dotychczasowego wyglądu i preferencji. Każdy zabieg można wykonać na kilka sposobów uzyskując za każdym razem inny efekt końcowy i właśnie to należy omówić z pacjentem przed rozpakowaniem strzykawki. Za każdym razem pacjent musi mieć świadomość możliwych konsekwencji zabiegu, zarówno pod kątem spodziewanego końcowego efektu, jak również możliwych jego powikłań. Dlatego tak istotną częścią postępowania jest rozmowa z pacjentem. W gabinecie bardzo często zajmuje mi to znacznie więcej czasu niż samo wykonanie zabiegu.

W A2med pacjenci nigdy nie są umawiani „na styk”, przez co może brakować czasu na indywidualne podejście. Jeśli cenicie sobie miłą atmosferę oraz szczegółowe indywidualne podejście, to zapraszam serdecznie – na pewno się nie zawiedziecie.


Kwas hialuronowy – Juvederm, Filorga


Toksyna botulinowa – Azzalure, Botox


Leczenie bruksizmu toksyną botulinową


Leczenie nadpotliwości


Wampirzy lifting, czyli osocze bogatopłytkowe (PRP) w medycynie estetycznej


Profhilo – bioremodeling, molekuła młodości


Linerase – kolagenowa regeneracja skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni


Terapie peptydowe Prostrolane


Princess Rich – głębokie nawilżenie i regeneracja, wypełnienie drobnych zmarszczek


Cytocare S Line – silne działanie antyoksydacyjne oraz regeneracja począwszy od poziomu DNA


Linia produktów Aquashine – I klasa wśród peptydowych terapii skóry


Frakcyjna mezoterapia mikroigłowa DrPen


Mezoterapia igłowa


Mezolift


Terapia łysienia


Lipoliza iniekcyjna (intralipoliza)


Leczenie cellulitu


Leczenie przebarwień skórnych


Wzbogacone terapie Dermamelan i Cosmelan


Acnelan – nowoczesna terapia trądziku


Terapia bielactwa nabytego A2med


Rewitalizacja lub rekonstrukcja płatków usznych


Rewitalizacja dłoni


Nici PDO i PGA – nici litingujące


Nici hialuronowe, lifting hialuronowy, soft lifting


Terapia HPL – Hyaluronic Power Lift


PQ Age Evolution


Skleroterapia – leczenie żylaków i pajączków żylnych