W przypadku pytań czy wątpliwości preferujemy kontakt mailowy, z racji możliwości udzielenia najbardziej wyczerpujących odpowiedzi na Państwa zapytania.

W celu rejestracji na wizytę (zabieg lub konsultację) prosimy o kontakt telefoniczny.

A2med

ul. Janickiego 27/U63

(RehaMed Center)

Szczecin

  Imię (*):

  Nazwisko (*):

  E-mail (*):

  Telefon (*):

  Wiadomość (*):

  Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Indywidualna Praktyka Lekarska Kamil Jaszczyszyn A2med, al. Wojska Polskiego 215, 71-256 Szczecin. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Indywidualna Praktyka Lekarska Kamil Jaszczyszyn A2med, w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych

  Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Indywidualna Praktyka Lekarska Kamil Jaszczyszyn A2med, al. Wojska Polskiego 215, 71-256 Szczecin.

  Potwierdzam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Ochrony Danych Osobowych.

  (*) - pole wymagane